Anti İlaçlama

İşyeri, binalar ve apartman bahçelerinde insanların vakit geçirmesi ve oldukça geniş bir temas alanının bulunması, özellikle pandemi koşullarında risklidir. Ayrıca bu alanlarda böcek, sinek ve diğer canlılara dair ilaçlama gibi önlemler almak sağlık açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. İlaçlama haşere, böcek, kemirgen hayvan sorunları adına oldukça etkili çözümlerden biridir.

Anti İlaçlama olarak, İstanbul’da tam kapsamlı ilaçlama hizmeti veriyor, ilaçlama sonrası temizliğinizi takip ediyoruz. İşyerinizin veya evinizin ilaçlama hizmetini tam kapsamlı olarak veriyor, alanında uzman ekibimizle birlikte yaşadığınız yerleri itina ile ilaçlıyoruz. Doğru ve güvenilir ilaçlamanın keyfine bizimle ulaşın.

Geçmişte insanlar teknoloji olmadığından böcek ve haşere sorunlarından kurtulmak için kişisel yöntemler geliştirmişlerdir. Bu yüzden ciddi hastalıklarla karşı karşıya kalmışlardır. Günümüzde teknolojik gelişmelerin artması, ilaçlama yöntemlerinin çoğalması ve ilaç kalitesiyle artık böceklerle mücadele etmek, haşerelerden kurtulmak  daha kolay bir hal almıştır.

Salgın hastalıkların baş gösterdiği bu dönemlerde git gide önemi artan ilaçlama çalışmaları bugünlerde teknolojinin gelişmesiyle oldukça büyük gelişme gösteren ve rekabetin yoğunlukta olduğu bir sektör haline gelmiştir. İhtiyaçların artmasıyla birlikte merdiven altı kavramıyla hizmet veren, amatör olan kişiler ve kurumlarda çoğalmıştır. Bu sebepten ötürü fare ve böcek ilaçlama bakımından ilaçlama şirketleri arasında çalışma prensipleri bulunan ve profesyonel hizmet veren firmamız, en doğru şekilde ilaçlama hizmetleriyle, uzman, deneyimli ekipleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca haşere, böcek, farelerin zararlarının imha edilebilmesi için ilaçlama teknikleri gibi önemli konularda en doğru bilgileri veren ve bu alanda profesyonel eğitim alan personellerimizle sizlere profesyonel bir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İlaçlamanın Uygulama Alanlar Nelerdir?

Firmamız ilaçlama hizmetleri verirken mekân ayırt etmez. İlaçlama çalışmaları tüm açık ve kapalı alanlarda hayatta olan haşere ve böcekleri imha etmek için yapılmaktadır. Ev, iş yeri okul, site, fırın, hastane, pastane, fabrika, restoran, bahçe, bağ, gemi, okul yurdu, araz, gibi birçok alanda hizmetlerimizi sunmaktayız. Ayrıca hamam böceği, kalorifer böcekler, karafatma gibi böcekler evlerin mutfak bölümlerinde, işyerlerinde, okul yemekhanelerinde, restoran, fırınlarda görülmektedir. Fare gibi canlılar, fabrika, arazi, bahçe, yurt gibi mekânları yaşam alanları olarak seçmektedirler. Ayrıca var olan tüm haşere böcekleri, tüm kapalı alanlar dışında açık alanlarda görülebilmektedir. Böceklerle mücadele etmek için haşere, fare ilaçlama oldukça gereklidir.

İlaçlamanın Uygun Olduğu Böcek ve Haşere Türleri

Firmamız profesyonel bir ilaçlama şirketi olarak tüm böcek ve haşereler için ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Hamam böceği kalorifer böceği, kakalak, karınca, kırkayak, kulağakaçan, tatarcık, sivrisinek, uyuz böcekler, tespih böceği gibi birçok böcek için ilaçlama yapmaktayız. Ayrıca akrep, yılan, kertenkele, örümcek gibi hayvanlar için ilaçlama hizmetleri sunan servislerle görüşüp bu anlamda yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Firmamız bina, bahçe, işyeri ve evlerinize gelerek detaylı ve titiz bir çalışma gerçekleştirerek ev ve diğer tüm mekânlarınızdaki böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Ev, İşyeri Bina ve Bahçe İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev, işyeri, bina ve bahçe gibi alanlarda böceklerle mücadele haşerelerden kurtulabilmek dışarından rahatlıkla temin edilebilen böcek ilaçlar, spreyler gibi birçok yöntem zaman kaybıdır. Ev ve diğer mekânları ilaçlamak için profesyonel anlamda ev ilaçlama şirketleri tercih edilmektedir. Mekânlarınızın tüm ince noktalarına, ıslak bölgelere kalorifer kenarları, dipleri ve böceklerin yaşayabildikleri tüm alanlara özel kimyasallardan hazırlanan ürünlerimizi sprey ve gaz şeklinde uyguluyor, sizleri bu sorunlardan kalıcı olarak kurtarıyoruz.

Ev, iş yeri, bina ve bahçe gibi yerlerde ilaçlama faaliyetleri jel ya da sıvı olarak yapılabilir. Bu yöntemlerden herhangi birinin gerçekleştirilmesine ilaçlama firmamız en doğru kimyasalı kullanarak karar vermektedir. Yanlış olan uygulamalar kalitesiz ilaçlar sağlık problemlerine sebep olduğundan firmamız bu anlamda sizlerin sağlığını düşünerek geniş önlemler almaktadır.

İlaçlama Türleri Nelerdir?

Böcek ve haşereler için teknoloji geliştikçe farklı teknik ve yöntemler geliştirildi. Her böceğin biyolojik yapısı farklı olduğundan her böcek için farklı kimyasallara ihtiyaç duyulabilir. Bu sebepten ötürü böceklerden kurulabilmek açısından bu canlılara etki eden ilaçlar farklılık gösterir. İlaçlama teknikleri her geçen gün geliştiğinden böcekler için farklı ilaçlama türleri geliştirilse de temelde iki farklı ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bunlar; jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama türleri olarak ikiye ayrılır. Her iki yöntemde de farklı kimyasallar ve farklı yapılarda ilaçlar bulunur. Ev, işyeri, ofis, fabrika, bina ve bahçelerinizin ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin.